.
[ volebný infoservis ]
 
.
----
----
.

RSS kanál |

.
----
Tab: Hnutie za demokraciu - kandidačná listina (pokr.)
Pridané: 19. 3. 06
Autor: SITA
Verzia pre tlač

BRATISLAVA 19. marca (SITA) -

Por. č.Meno, priezvisko, akademický titulDátum narodeniaZamestnanieBydlisko
76.Boris Kubovič5.1.1982ŠtudentPovažská Bystrica, Tatranská 300/8
77.Ján Ďurech22.9.1950LesníkIlava, kpt. Nálepku 241
78.Pavel Dučák17.3.1958Živnostník, starostaTrebejov 38, Košice okolie
79.Dušan Urge26.3.1963PodnikateľTrávnica 515
80.Adam Cibula13.9.1964Vrcholový športovecHnúšťa, Nábrežie Rimavy 455
81.Emil Blicha Ing.15.2.1953Riaditeľ strednej školyPrešov, Palárikova 26
82.Dušan Nemec Ing. Arch.18.12.1946Verejný zamestnanecBratislava, Bartoková 4
83.Daniela Dzurjaníková11.7.1964Učiteľka MŠNámestovo, Veterná 150/19
84.Jozef Švrček Ing.25.1.1948PodnikateľHolíč, Schiffelova 17
85.Miloš Mičáni Ing.13.1.1959ŽivnostníkSereď, Cukrovarská 3042/62
86.Peter Tavel Ing.23.10.1958TechnikMartin, Stavbárska 6
87.Juraj Hógel28.2.1954ŽivnostníkBratislava, Šoltésovej 24
88.Pavol Kocurko25.2.1967Bezpečnostný pracovníkKamenica
89.Stanislav Celleng JUDr.7.9.1970Súkromný podnikateľPríbelce 81, Veľký Krtíš
90.Ondrej Miťko31.3.1954PodnikateľŠaľa, Horná 14
91.Romana Kapustová23.10.1980ŠtudentkaKošice, Jazminová 2
92.Gabriela Marková16.1.1967EkonómkaPrievidza, Malá 3/6
93.Martin Hladký10.12.1973Vedúci predajneTrenčín, Osvienčimská 24/1718
94.Milan Kapusta12.9.1974ŽivnostníkLieskovany 34, Markušovce
95.Milan Španír JUDr.26.2.1947NovinárPalárikovo , Hlavná 63
96.Katarína Miklušová PhDr.30.1.1962Súkromná podnikateľkaBanská Bystrica, Kvetinová 5
97.Mária Bedroňová25.1.1960ManažérkaStropkov, Hrnčiarska 1619/50
98.Patrik Kraus30.3.1971PodnikateľBratislava, Hornádska 24
99.Ľudmila Motyčková18.2.1944SZČOSpišské Bystré, Vodárenská 606/1
100.Gabriela Klasová12.2.1970Obchodná zástupkyňaPiešťany, Adama Trajana 4830/3
101.Jana Jochová20.5.1960UčiteľkaSenica, Jána Hollého 470/3
102.Ľubomír Bezák1.10.1962Súkromný podnikateľRužomberok, Biely potok Roveň 28
103.Roman Oškera17.10.1969Konateľ spoločnostiLimbach, Športová 57
104.Valerián Kupec Mgr.19.6.1970ReferentStará Ľubovňa, Mierová 1100/72
105.Vojtech Gyórgy13.3.1946Slobodný umelecRimavská Sobota, Tomašovská 10
106.Jozef Havlík13.1.1948StarostaKalná nad Hronom, Viničná 28
107.Beáta Mačáková Ing.27.6.1965Finančná poradkyňaKošice, Michalovská 7
108.Erika Bieliková Bc.31.7.1961Zamestnankyňa samosprávyČastkovce 393
109.Tomáš Huna Ing8.9.1978PodnikateľNové Mesto nad Váhom, Hollého 1915/11
110.Beáta Čanigová29.10.1966ManažérkaBánovce nad Bebravou, Novomeského 1322/14
111.Anton Bujna Ing.31.1.1944DôchodcaTopoľčany, Skýcovská 1684/4
112.Jozef Berki Ing.14.5.1955PedagógJesenské, Družstevná 62
113.Stanislav Baloga Ing.17.9.1954Konateľ spoločnostiPrešov, Popradská 6
114.Peter Zajac20.7.1960ElektrotechnikBratislava, Šoltésovej 3
115.Martin Paček Ing.25.5.1971ManažérŽilina, Hečkova 35
116.Ján Giacko Mgr.3.8.1947ManažérPiešťany, A. Hlinku 7
117.František Veselický Ing.14.6.1960Štátny zamestnanecSereď, Lipová 2415/17
118.Marián Mičica31.5.1952Konateľ, technikŽilina, Zástranie 211
119.Zbynek Papánek19.8.1960PodnikateľBratislava, Medzilaborecká 21
120.Milan Šnauko Ing.19.9.1952Bezpečnostný pracovníkHumenné, Partizánska 38
121.Rudolf Guniš JUDr.13.3.1954AdvokátBrezno, Kiepka 80
122.Ľubomír Ďurčo Ing.3.1.1950PodnikateľIvanka pri Dunaji, Pluhová 17
123.Ľubomír Zamiška RNDr.8.12.1956Asistent poslanca NR SRPrievidza, A.Žarnova 20/13
124.Pavol Sabo23.9.1957Predseda odborového zväzuPrievidza, Poluvsie 117
125.Etela Talianová18.7.1962PodnikateľkaPrievidza, M. Hodžu 343/1
126.Iveta Masárová Bc.26.3.1970Štátna zamestnankyňaKokava nad Rimavicou, Rovinka 1284/3
127.Ľudovít Jolšvai Ing.30.8.1951ŽivnostníkRevúca, A.Hlinku 18
128.Vojtech Kokény Bc.18.10.1956AktivistaRimavská Sobota, Česká 69
129.Andrej Grajcár5.9.1959StrojárHumenné, Košická 22
130.Vojtech Agner17.5.1980PodnikateľBratislava, Grosslingerova 63
131.Jozef Glinský30.3.1953ŽivnostníkStropkov, Hrnčiarska 1566/4
132.Angela Štefániková MUDr.23.1.1954LekárkaTrnava, Jaderná 1800/3
133.Vincent Konečný22.1.1945StarostaHorná Krupá 62
134.Ľudovít Kupský5.4.1957ŽivnostníkStará Ľubovňa, Tatranská 5
135.Jaroslav Gomola17.2.1959PodnikateľČadca, Hurbanová 208/60
136.Štefan Čobirka Mgr.13.9.1944Stredoškolský profesorSvidník, Komenského 444/6
137.Katarína Bálintová Ing.31.5.1981EkonómkaBlhovce 41
138.Vlastimir Kýška30.6.1952ReferentNové Mesto nad Váhom, Dukelská 13
139.Silvia Seifertová6.8.1959ŽivnostníčkaBratislava, Žilinská 16
140.Drahomíra Salihbegović Mgr.21.3.1961ManažérkaTrenčín, Hodžova 88
141.Robert Hluch18.9.1984ŠtudentPrusy 160
142.Richard Blahuta23.8.1981PrevádzkarBratislava, Bojnícka 25
143.Marián Miškolci11.9.1949VodičVlčkovce, Záhumenská 93
144.Mária Hanesová Ing.7.5.1954PodnikateľkaZvolen, Ľ. Štúra 1310/33
145.Marta Otavková18.2.1966ReferentkaLackovce 100 Humenné
146.Václav Žubor22.5.1965PodnikateľBratislava, Šancová 68
147.Štefan Tabaček6.1.1966ManažérHliník 242
148.Zuzana Zamecová24.6.1958ŽivnostníčkaTrnava Modranka, Bosniacka 33
149.Václav Kappel9.2.1955ŽivnostníkBratislava, Čiernovodská 5231/6
150.Alexander Patkoló8.8.1957ŽivnostníkBratislava, Topoľčianska 3208/7
Zdroj: HZD
.
----
.
----
.
----
.
Žiadne novinky...
----


infovolby.sk na facebooku

Stránka je projektom MEMO 98 a realizuje sa vďaka podpore Nadácie otvorenej spoločnosti-OSF

OSF

MEMO



SITA

Paneurópska vysoká škola

----