.
[ volebný infoservis ]
 
.
----
----
.

RSS kanál |

.
----
Tab: SLNKO - kandidačná listina (pokr.)
Pridané: 20. 3. 06
Autor: SITA
Verzia pre tlač

BRATISLAVA 20. marca (SITA) -

Por. č.Meno, priezvisko, akademický titulDátum narodeniaZamestnanieBydlisko
76.Ivan Pták9.8.1952predseda odborov ZO1. mája 45, 038 51 Turčianska Štiavnička
77.Ján Sýč5.5.1964strojný technikKapitána Nálepku 287, 976 69 Pohorelá
78.Zuzana Beňová19.10.1980finančný poradcaŽitavanská č. 44, 951 93 Topoľčianky
79.Marián Lisakovský23.3.1965živnostníkNemocničná 1441/11, 066 01 Humenné
80.Jana Špániková, PhDr.24.2.1952poradca soc. oblastiZáhradnícka 7, 821 01 Bratislava
81.Zuzana Tvrdá3.12.1944dôchodkyňaValaská Belá 359, 972 28
82.Peter Dimov30.5.1954technikŠpačinská cesta 11, 917 00 Trnava
83.Ondrej Wenzl, Ing.7.9.1939podnikateľKomárnická 8, 821 02 Bratislava
84.Michal Bobček8.10.1978obchodný zástupcaŠ. Nahálku 5339/14, 036 01 Martin
85.Matúš Galis26.5.1982študent kat. univerzityPotočná 4, 038 61 Vrútky
86.Svetlana Bornayová, Mgr.21.10.1959živnostníkVyšná Pokoradz 88, 979 01 Rimavská Sobota
87.Juraj Bánsky, Ing.11.10.1967technik1. mája 70, 953 01 Zlaté Moravce
88.Vladimír Majchrovič25.8.1944technikMládeže 10, 058 01 Poprad
89.Dagmar Kučerová2.9.1982študent ekonómieSklabiňa 18, 038 03 okr. Martin
90.Jana Zibolenová9.9.1981študent VŠTŠevčenkova 5/29, 036 01 Martin
91.Miroslav Krajča, Ing.23.6.1966podnikateľŠoporňa 1551, 925 52 Šoporňa
92.Ľubica Vašová, MUDr.19.7.1968lekárkaAlstrova 4, 821 06 Bratislava
93.Dana Matejíčková, Ing.7.3.1967ved. sklad. hospodárstvaP.V. Rovnianka 12, 036 01 Martin
94.Július Šedík23.11.1938dôchodcaZáhradná 158, 018 63 Ladce
95.Pavol Kapusta, PaedDr.28.3.1944štátny zamestnanecStarohorská 44, 974 11 Banská Bystrica
96.Katarína Hrúziková23.11.1958účtovníčkaHosťovce 175, 951 91 Hosťovce
97.Marcel Stanek18.4.1972súkromný podnikateľŠtefánikova 85, 085 01 Bardejov
98.Othmanová Renata13.9.1965admin. pracovníčkaOpavská 2, 831 01 Bratislava
99.Anton Vozár14.7.1967živnostníkBottová 857/55, 018 41 Dubnica nad Váhom
100.Bohumil Hujsi30.9.1953zamestnanec MSÚVl. Clementisa 2, 917 01 Trnava
101.Juraj Kočiško, Ing.23.10.1943technikŠvábska 34, 080 05 Prešov
102.Peter Hučík11.2.1964podnikateľLiptovský Ján 105, 032 03
103.Jozef Švihel, Bc.25.8.1958pedagógZáhradná 157, 018 63 Ladce
104.Pavel Širka8.10.1960podnikateľRovienka 1284/3, 985 05 Kokava nad Rimavicou
105.Anna Švecová5.11.1951skladníčkaHlavná č. 8, 951 87 Volkovce
106.Dušan Brutovský13.10.1962archivárSvätoplukova 27, 058 01 Poprad
107.Milan Zibolen9.5.1953technikŠevčenkova 5/29, 036 01 Martin
108.Rudolf Bagín25.2.1955živnostníkKameničany 22, 018 54 Slavnica
109.Ľubomír Adámik, Ing.24.12.1961štátny zamestnanecGalanta – Javorinka 51, 925 01 Matúškovo
110.Anna Božiková9.5.1945techničkaChynorany 283, 956 33 Chynorany
111.Marián Ondrejkovič20.2.1950elektromechanikStromová 3, 038 52 Sučany pri Martine
112.Anastázia Králiková9.10.1945dôchodkyňaBolešov 215, 018 53
113.Ján Dobrík, Bc.13.7.1960súkromný podnikateľKremnická 62, 974 05 Banská Bystrica
114.Igor Tarabčák, MUDr.19.5.1955lekárPri strelnici 44, 949 01 Nitra
115.Roman Graca27.7.1977súkromný podnikateľGorkého 1, 085 01 Bardejov
116.Pavel Turza10.1.1956živnostníkCentrum II. 81/25, 018 41 Dubnica nad Váhom
117.Jaroslav Antoš, Ing.15.12.1953riaditeľ spoločnostiNovomeského 6, 927 01 Šaľa
118.Karol Kocian11.2.1964technikGolianova 30, 917 02 Trnava
119.Slavomír Hromada7.6.1982VŠ študentNálepkova 8, 947 01 Hurbanovo
120.Michal Števko11.2.1924dôchodcaČajkovského 32, 949 11 Nitra
121.Pavol Habánek17.12.1962elektrikárCementárska 545, 018 63 Ladce
122.Štefan Ondreáš22.10.1939obchodníkRudinská 136, 023 31 Rudina
123.Ladislav Trojanovič, Ing.20.3.1955technikHlboká 75, 949 01 Nitra
124.Eva Bothová13.7.1943dôchodkyňaValaská Belá 359, 972 28
125.Jozef Kotrus21.3.1946vlak vedúciPotočná 25, 935 21 Tlmače
126.Helena Čižíková26.8.1950dôchodkyňaBerlínska 25, 040 12 Košice
127.Jozef Pápay22.12.1946živnostníkHlavná 86/84, 919 21 Zeleneč
128.Andrea Maťová1.6.1974zdravotná sestraĎumbierska 53, 949 01 Nitra
129.Andrea Navarová21.4.1977predavačkaŠtefánikova 20, 949 01 Nitra
130.Ľuboš Turza19.5.1958robotníkHviezdoslavova 35, 018 63 Ladce
131.Milan Hanula18.10.1964vodičMatúša Dulu 34/84, 036 08 Martin
132.Pavol Harbáč24.1.1940kultúrny pracovníkHlboká č. 398, 951 95 Obyce
133.Beáta Mečiarová3.6.1970robotníčkaMládežnícka 31, 974 06 Banská Bystrica
134.Zdenka Kadášiová, Mgr.19.5.1978ekonómkaJavorínska 8, 974 11 Banská Bystrica
135.Štefan Bodlala, Ing.24.8.1944projektantPiešťanská 31, 949 01 Nitra
136.Jaroslav Varga, Ing.7.1.1967správca sieteTopoľnica 101, 925 92 Kajal
137.Ján Petráš25.2.1947technikStrmá 11, 949 01 Nitra
138.Peter Likavčan26.9.1951technikJ. Krónera 8/36, 036 01 Martin
139.Jana Plazáková12.8.1957predavačkaPionierska 2, 038 52 Sučany pri Martine
140.Andrea Matisová4.2.1974ekonómPionierska 4, 038 52 Sučany pri Martine
141.Pavol František Prosnan4.7.1945dôchodcaLukáčovce 381, 951 23 Lukáčovce pri Nitre
142.Jozef Klochaň, Ing.14.8.1953manažér kvalityJirásková 24, 917 00 Trnava
143.Silvia Haviarová13.4.1975podnikateľkaT.H. Králové 5, 974 04 Banská Bystrica
144.Mária Koprdová, PaedDr.7.12.1944pedagógTehelná 58, 949 01 Nitra
145.Alžbeta Staníková4.9.1954tech. laborantkaGolianova 38, 917 00 Trnava
146.Marek Danko, Mgr.7.6.1972pedagógJaseňová 13, 949 01 Nitra
147.Ľubomír Kleštinec, Mgr.21.11.1958úradníkŠudolská 33, 949 01 Nitra
148.Martin Benko5.3.1952elektrikárMilosrdenstva 26, 040 12 Košice
149.Bohuš Slezák12.5.1965elektrotechnikJasenovo 71, 038 22 okr. Turčianske Teplice
150.Peter Šunderlík, Ing.20.2.1976technikČab 106, 951 24 Nové Sady pri Nitre
Zdroj: Slovenská národná koalícia – slovenská vzájomnosť
.
----
.
----
.
----
.
Žiadne novinky...
----


infovolby.sk na facebooku

Stránka je projektom MEMO 98 a realizuje sa vďaka podpore Nadácie otvorenej spoločnosti-OSF

OSF

MEMO



SITA

Paneurópska vysoká škola

----