.
[ volebný infoservis ]
 
.
----
----
.

RSS kanál |

.
----
VOĽBY: Som tu pre Staromešťanov, nie politické strany, tvrdí Števčík
Pridané: 16. 11. 14
Autor: SITA
Verzia pre tlač

BRATISLAVA 16. novembra (SITA) - Svoj volebný program budem dôsledne plniť. Som tu pre Staromešťanov, nie pre politické strany. Tvrdí to Radoslav Števčík, ktorý v komunálnych voľbách zvíťazil v boji o stoličku starostu bratislavského Starého Mesta a dodáva, že okrem voličov nie je nikomu zaviazaný.

"Ako starosta budem mestskú časť spravovať v prospech všetkých Staromešťanov bez ohľadu na to, komu dali svoj hlas vo voľbách starostu. Kandidoval som ako nezávislý kandidát a naďalej zostávam nezávislý. Uchádzal som sa o podporu Staromešťanov, nie politických strán. Pokiaľ sa niektorá z politických strán rozhodla ma podporiť, rešpektujem to," uviedol Števčík s tým, že si váži hlas každého Staromešťana bez ohľadu na to, či je to volič KDH, SDKÚ-DS, NOVA, Siete alebo SMERu-SD.

Premiér Robert Fico (Smer-SD) dnes konštatoval, že Smer-SD si v sobotňajších komunálnych voľbách výrazne posilnil pozíciu v štruktúrach miest a obcí na Slovensku. Upozornil pritom na to, že aj v takej bašte pravice, ako je bratislavské Staré Mesto, vyhral nezávislý kandidát s podporou Smeru-SD Radoslav Števčík.to;bl

.
----
.
----
.
----
.
Žiadne novinky...
----


infovolby.sk na facebooku

Stránka je projektom MEMO 98 a realizuje sa vďaka podpore Nadácie otvorenej spoločnosti-OSF

OSF

MEMOSITA

Paneurópska vysoká škola

----