[ volebný infoservis ]

VOĽBY: Strana SaS pozitívne hodnotí úspech v regiónoch
Pridané: 16. 11. 14
Autor: SITA

BRATISLAVA 16. novembra (SITA) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) momentálne analyzuje výsledky komunálnych volieb, no už teraz pozitívne hodnotí úspech v regiónoch. Píše sa to v stanovisku, ktoré agentúre SITA poskytla hovorkyňa strany Katarína Svrčeková. "Potešil nás najmä úspech v obciach mimo Bratislavy. Definitívne sa tým vyvrátil mýtus, že SaS je bratislavská strana," uviedol podpredseda strany pre regióny Ľubomír Galko. Ako dodal, zvolenie niekoľkých "priateľov slobody" za starostov obcí je dôkazom, že SaS pracuje so správnymi a čestnými ľuďmi. Strana sa teší zo zvolených starostov s jej podporou, napríklad v obciach Horná Seč, Demandice, Mengusovce či Opava.

Priatelia slobody sú nestraníci, ktorí zdieľajú hodnoty SaS a chcú sa verejne angažovať. "Pevne verím, že mená ďalších z nich sa objavia aj na kandidátke vo voľbách do Národnej rady SR v roku 2016," doplnil Galko. Strana Sloboda a Solidarita verí, že prítomnosť ich kandidátov v zastupiteľstvách zabezpečí lepšiu kontrolu a budú presadzovať program, aký má strana aj vo veľkej politike. "Štíhly štát, menej byrokracie, podpora podnikateľov," pripomenul.



in;bl


www.infovolby.sk
Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené len s uvedením zdroja. Obrazový materiál © SITA, a.s., ak nie je uvedené inak.